Відгуки

Пологове відділення

«Немає щастя більшого для мами,
Як дивосвіт вести своє дитя
І захищати серцем і руками
Малу й тендітну свічечку життя»
Телефон приймального відділення пологового будинку:
068-603-80-79
Післяпологове відділення 3-й поверх:
096-218-39-46
Акушерсько-обсерваційне відділення
097-451-80-54

У нашому пологовому будинку існує два пологових відділення: акушерсько-фізіологічне, та акушерсько-обсерваційне, розраховані на 40/30 ліжок відповідно, де працюють лікарі, які володіють навичками, необхідними для надання невідкладної допомоги матері та дитини.
Кучер Наталія Миколаївна Добровольська-Калімбет Тетяна Вікторівна
завідуюча акушерсько-фізіологічним завідуюча акушерсько-обсерваційним
відділенням відділенням
Усі пологові зали у відділеннях індивідуальні, укомплектовані необхідним обладнанням для надання висококваліфікованої допомоги матері та дитині
КТГ
Температурний режим підтримується на рівні, не нижчому 25 °С, що є оптимальним для новонародженого. Близька людина, яку обирає жінка, може бути присутньою та допомагати в пологах. До 95% пологів, що відбуваються у нашому пологовому будинку – партнерські.
Для зменшення болю під час перейм у I періоді пологів використовуються м’ячик для фітнесу, «шведська» стінка для зменшення навантаження на хребет. Існує пологовий зал оснащений ванною, використання якої в період перейм дозволяє роділлі розслабитися, зменшити больові відчуття.
Наші старші медичні сестри:
Акушерсько-фізіологічного відділення Акушерсько-обсерваційного відділення
Берест Вікторія Яковенко Катерина Вікторівна
У відділеннях працює фетальний кардіомонітор, який має змогу не лише спостерігати за внутрішньоутробним станом плоду під час пологів,але й письмово зафіксувати порушення серцебиття плоду та своєчасне вирішити питання про метод розродження, що допомагає знизити показники захворюваності новонароджених та перинатальної смертності.
Кожен пологовий зал обладнаний новим комплектом обладнання для надання невідкладної допомоги новонародженому (реанімаційний стіл, дитячий відсмоктувач, реанімаційні набори як для доношених так і недоношених новонароджених).
Переважна кількість пологів проходить вертикально, за допомогою спеціального стільця за бажанням роділлі.
Після пологів дитина знаходиться на грудях матері в пологовій залі дві години, що сприяє збереженню «теплового ланцюжка», заселення дитячого організму сімейною флорою та ранньому початку грудного вигодовування.
У відділеннях проводяться операції планового та ургентного кесарського розтину, з використанням сучасного гіпоалергенного матеріалу, що розсмоктується. Операційні оснащені сучасними операційними столами, хірургічним інструментарієм. Під час кесарського розтину новонароджена дитина викладається на груди батькові, чи іншому члену сім'ї.
У випадку кесарського розтину з застосуванням СМА чи ЕДА є можливість контакту дитини з матір'ю та прикладання немовляти до грудей матері ще під час операції.
Жінкам, із рубцем на матці після операції кесарського розтину, надається можливість народжувати природними пологовими шляхами. У кожному окремому випадку план ведення пологів вирішується консиліумом лікарів.
Відділення сумісного перебування
Робота відділення організована за принципом організації палат сумісного перебування матері та дитини.
Сім'я жінки, що знаходиться на сумісному перебуванні одно місцевих післяпологових палатах, має можливість брати участь у догляді з немовлям та матір'ю після пологів. Новонароджені в нашому пологовому будинку знаходяться виключно на грудному вигодовуванні
У післяпологовому періоді жінки отримують консультацію з питань грудного вигодовування та післяпологової контрацепції, консультацію психолога за потреби.
Виписка породіллі з немовлятами, за відсутності ускладнень проводиться на 3-тю добу, після кесарського розтину – на 5-ту добу.











.png)

Дніпропетровська область. м.Кривий Ріг. пл.Визволення,11
тел. (0564)92-40-80
прийомна адміністрації